Donații

1.Transfer bancar în contul BCR al Bisericii Șerban Vodă, IBAN: RO85RNCB0069149620460001 _______________________________________________________________________________ 2. Dacă aveți cont PAYPAL - depuneți orice sumă doriți în contul Paypal al Parohiei Șerban Vodă,  click pe poza alăturată >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> _______________________________________________________________________________  Direcționează 2% din impozitul tău pe venit Parohiei Șerban Vodă, fară nici o altă cheltuială, fie ca ești salariat sau ai realizat venituri din activități independente. Tot ce trebuie să faci e să depui unul dintre formularele completate mai jos până în iunie 2020 la administrația financiară de care aparții.

DACĂ EȘTI SALARIAT

Dacă in anul fiscal precedent ai obținut venituri ca salariat, completează secțiunea I a declarației 230 cu datele personale. Secțiunea III.2 este deja completată cu datele noastre, iar suma va fi calculată de un cadru fiscal.

DECLARAȚIA 230 PENTRU SALARIAȚI

DECLARAȚIA 200 PENTRU ALTE VENITURI